SINAFIL X FEMME - SIEVIEŠU LIBIDO KAPSULAS

SKU
SXFWLIC

SinafilX ir pildīts ar visām aktīvajām sastāvdaļām, par kurām zināms, ka tās uzlabo sieviešu libido un enerģijas līmeni. Neskatoties uz savu iedarbīgumu, šis produkts ir reģistrēts kā uztura bagātinātājs.

Kas padara SinafilX Femme tik efektīvu?

SinafilX Femme libido paaugstinošais spēks ir balstīts uz unikālo sieviešu ķermeņa reakciju uz tā specifiskajām aktīvajām sastāvdaļām, kas atšķiras no tirgū parasti atrodamajām.

SinafilX satur VISAS būtiskās sastāvdaļas, kas ietekmē libido, un pats galvenais, to koncentrācija ir rūpīgi aprēķināta, lai tā būtu pareizā attiecība viena pret otru. Šāds vēlmi veicinošs produkts nekad iepriekš nav bijis pieejams tirgū, un jūs varat būt drošs, ka jūs neatradīsiet citu tik efektīvu līdzekli kā šis.

Salīdzinot SinafilX Femme aktīvo sastāvdaļu sarakstu ar jebkuru citu līdzīgu pieejamu produktu, jūs ievērosiet, ka SinafilX Femme ir daudzkārt spēcīgāka aktīvo vielu koncentrācijas ziņā nekā jebkura no tām.

29,90 €
Noliktavā
  • Iegādājies 2 par 24,95 € un ietaupi 17%

Norādījumi par SinafilX Femme lietošanu:

Kāpēc ieteicamā deva ir divas kapsulas, nevis viena?

Deva, kas nepieciešama, lai panāktu vēlamo efektu, neietilpst vienā kapsulā, tāpēc minimālais daudzums ir divas kapsulas. Ja vēlaties palielināt devu, ieteicamā maksimālā deva dienā un vienā reizē ir četras kapsulas.

Kā un kad lietot SinafilX Femme kapsulas?

Labākais laiks ir tos lietot 45 minūtes pirms tam, ļaujot aktīvajām vielām iekļūt asinsritē. Un vislabāk tos uzņemt ar vismaz 150 ml ūdens vai sulas.

Vai es varu lietot alkoholu ar SinafilX Femme kapsulām?

Tā kā SinafilX Femme kapsulas ir dabīgs produkts, vienlaikus lietot alkoholu nav aizliegts, taču arī nav ieteicams.

Vai grūtnieces var lietot SinafilX Femme kapsulas?

Tā kā SinafilX Femme kapsulas ir dabisks produkts, varat tās lietot, ja vien nepārsniedzat ieteicamo dienas devu.

Vairāk informācijas
BrandHC PRO
Iepakojuma izmērs60 pcs
Suitable forSievietēm
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:SINAFIL X FEMME - SIEVIEŠU LIBIDO KAPSULAS