g-punkta vibrators Satisfyer - charming smile

SKU
9016426

SATISFYER VIBES - BURVĪGS SMAIDS

Pateicoties tā zīdainai virsmai, jūs nekavējoties savaldzinās ar savu šarmu

ĪPAŠA G-PUNKTA STIMULĀCIJA

Katrs smaids padara pasauli mazliet labāku, tāpēc šis mīļais prieka nesējs savu vārdu nes par godu labam garastāvoklim visur. Kas patiesībā nemaz nav tik tālu, ja runa ir par jums ar savu ergonomisko izliekumu: kad esat ļāvies tā šarmam, tas jūs savaldzina ar savu elastīgo Silk Touch virsmu, patīkami izliekto formu un 12 elpu aizraujošajām intensīvas vibrācijas programmām. Drosmīgā elastīgā kāta un izliektā gala kombinācija padara Charming Smile par izcilu G punkta ekspertu, kas precīzi zina, kuras pogas nospiest. Tātad viena lieta noved pie otras - kā tas notiek: jūs abi nonākat gultā, tas sniedz neaizmirstamu orgasmu, un jūs kļūstat nešķirami. Cik jauki, ka, pateicoties tā kompaktajam izmēram, tas var dzīvot pat jūsu rokassomiņā!

LAIKS LABĀM VIBRĀCIJĀM!

Uz tā praktiskā fiksatora gredzena ar integrētu vadības paneli jūs varat intuitīvi atrast savu iecienītāko noskaņu, nospiežot pogu, un tajā pašā laikā stingri satvert kaislīgo G-spotter - pat tad, ja lietas kļūst īpaši mitras. 12 jaudīgās vibrācijas programmas sastāv no 6 intensitātēm un 6 dziļuma ritmiem. Vibrācijas ir ideāli sadalītas pa visu virsmu, lai tās intensīvi stimulētu gan galu, gan apakšējo daļu. Pateicoties tā ūdensizturīgajai apdarei (IPX7), Charming Smile aicina baudīt juteklisku baudu arī dušā vai vannā.

MATERIĀLS

Ādai draudzīgā silikona Satisfyer vibrācijas piesaista rokas ar elpu aizraujošu satīna apdari. Ūdensnecaurlaidīgā apdare (IPX7) apvienojumā ar praktisku fiksācijas gredzenu, kas izgatavots no skrāpējumiem izturīgas ABS plastmasas, mīlas rotaļlietas ir viegli tīrāmas un ilgstoši saglabā higiēnu. Elastīgais materiāls ir lieliski slidens un ātri pielāgojas jūsu ķermeņa temperatūrai. Jūsu vibratoru var ātri un viegli notīrīt ar nedaudz ziepēm un remdenu ūdeni. Lai nodrošināt higiēnu, jūs varat izsmidzināt dezinficējošo rotaļlietu tīrīšanas līdzekli — vēlams, izmantot ideāli piemēroto dezinfekcijas aerosolu.

Īpaša cena €39,90 Parastā cena €79,90
Noliktavā
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:g-punkta vibrators Satisfyer - charming smile
More from Satisfyer