Konfidencialitāte

Konfidencialitāte
Jūsu iepirkšanās erotisko preču veikalā HotLips ir privāta un konfidenciāla. Cienot katra klienta tiesības uz 100% konfidencialitāti, nodrošinām, ka erotisko preču interneta veikalā HotLips Jūs varat veikt drošus pirkumus. Mēs saprotam, ka erotisko preču iegāde ir katra personiskā lieta. Šī iemesla dēļ nodrošinām to, ka mūsu interneta veikalā varēsiet iepirkties droši - pārskatīt visus produktus, pasūtīt preces un saņemt pasūtījumu pilnīgi konfidenciāli.  

 

Neitrāls pirkuma iepakojums

Visas Jūsu iegādātās erotiskās preces tiks iesaiņotas neitrālos iepakojumos, tāpēc pēc vizuāla iepakojuma novērtējuma, nav iespējams noteikt, kas atrodas pasūtījuma iepakojumā. Preces tiek iepakotas necaurredzamās aploksnēs un ievietotas kastē, un uz iepakojuma ir norādīta tikai saņēmēja adrese (sūtītāja adrese nav norādīta).

 

Kurjeri nezina, kas tiek pārvadāts

Kurjeri redz tikai piegādes adresi un pasūtījuma numuru, bet kurjeriem nav zināms, kas atrodas preces iepakojumā. Jūtaties droši par savu privāto dzīvi un saviem pirkumiem!

 

Droša iepirkšanās

Mēs garantējam, ka Jūsu apmeklējums mūsu veikalā būs pilnīgi drošs un konfidenciāls:

-       Mēs nesaglabājam sīkfailus no Jūsu pārlūkprogrammas, tāpēc Jūs nesaņemsiet papildus reklāmas no HotLips interneta veikala;

-       Mēs saglabājam tikai tos datus, kas ir nepieciešami pasūtījuma piegādes izpildei;

-       Izvēloties Omniva piegādes veidu, Jums nav jāievada pareizs saņēmēja vārds un uzvārds. Tomēr svarīgi norādīt precīzu saņēmēja tālruņa numuru, uz kuru Jūs saņemsiet SMS ar pasūtījuma saņemšanas instrukcijām.

-       Iepērkoties mūsu interneta veikalā, Jūs varat izmantot jebkuru datoru, jo mēs nesaglabājam informāciju ar datora datiem.