Vispārējie noteikumi

1. Lietošanas noteikumi
1.1 HOTLIPS.LV lietošanas noteikumi attiecas uz pircēju (lietotāju) un uzņēmumu LTD RELIKA (tālāk - interneta veikals www.hotlips.lv). 
1.2 Pie šiem produktus reglamentējošiem lietošanas noteikumiem, kas tiek pārdoti interneta veikalā www.hotlips.lv tiek pievienoti saistību tiesību akti, lietotāju azsardzības likums un citi pirkšanas tiesību akti.
1.3 Interneta veikals www.hotlips.lv ir tiesīgs mainīt lietošanas noteikumus. Par jebkādām izmaiņām tiks paziņots mājāslapā www.hotlips.lv.

 

2. Informācija par cenām
2.1 Pie visām cenām interneta veikalā www.hotlips.lv tiek pievienots 20% PVN. Mēs pieņemam visus maksājumus eiro (€) valūtā.
2.2 Pirkumiem, kuru summa ir mazāka kā 50 eiro, tiek pievienota maksa par transportu, kura summa ir atkarīga no piegādes veida (SmartPost 3,50€; Omniva 3,50€ Pasts 3,50€) 
2.3 Cenas ir derīgas tiem pasūtījumiem, kuri ir veikti līdz pasūtījuma derīguma beigām (7 dienas no pasūtījuma veikšanas).
2.4 Ja pasūtījums tiek veikts pirms mainoties lietošanas noteikumiem vai cenām, tad ir spēkā iepriekšējie lietošanas noteikumi un cenas.
2.5 Interneta veikals www.hotlips.lv  patur tiesību mainīt cenas precēm, esošām interneta veikalā. Interneta veikalā www.hotlips.lv tiek paziņotas visas izmaiņas. 

 

3. Pasūtījuma apstiprinājums
3.1 Pievienojiet preces savā grozā. 
3.2 Ja vēlaties apstiprināt savas izvēlētās preces un turpināt apmaksu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt maksājumu".
3.3 Tad izvēlieties, vai gribat veikt vienreizējo maksājumu vai pielsēgties pie sava lietotāja konta. 
3.4 Pasūtījuma apstiprināšanas lapā aizpildiet obligātos lauciņus, izvēlieties Jums ērtāko piegādes veidu un noklikšķiniet uz pogas "Maksāt ar interneta banku". Tad ekrānā parādīsies bankas, caur kurām varēsiet samaksāt parsavu pasūtījumu (Swedbank, Seb  u.t.t). Visu maksājuma rēķinu ar visiem nodokļiem redzēsiet pēc pasūtījuma apstiprināšanas. 
3.5 Preces pasūtījuma lapā rūpīgi aizpildiet obligātos lauciņus, no būs atkarīgs preču piegādes termiņš. 
3.6 Interneta veikala pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās (10:00 - 21:00). Ja pasūtījums tiks apstiprināts piektdien vēlāk nekā 14:00, tas tiks apstrādāts pirmdien.  

 

4. Pārdošanas noteikumu stāšanās spēkā

4.1 Interneta veikals www.hotlips.lv  apņemas lietotājam pārdot esošās preces vai tās, kuras būs pieejamas nākotnē un dot iespēju tas piegādāt lietotājam, un lietotājs apņemas sumaksāt interneta veikalam www.hotlips.lv  par iegādātajām precēm un tās saņemt.

4.2 Pasūtījumi, kuri netiek apmaksāti 3 dienu laikā tiek atcelti. 
4.3 Pārdošanas noteikumi stājas spēkā tad, kad lietotājs apmaksā savu pasūtījumu.

 

5. Piegāde
5.1 Pēc piegādes noteikumu stāšanās spēkā, interneta veikals www.hotlips.lv  sniedz piegādes pakalpojumus.
5.2 Interneta veikala mājaslapā piegādes termiņš tiek sākts skaitīt no tā momenta, kad tiek saņemts maksājums un interneta veikala kontu.
5.3 Pasūtījumu kavējumiem jābūt rūpīgi aprakstītiem un piegādes datiem- pareiziem. 
5.4 Interneta veikals www.hotlips.lv  neatbild par preču piegādes kavēšanos, ja preces loģistikas partneriem tika piegādātas laikā un preču kavējums radās apstākļu, kurus www.hotlips.lv  neietekmēja dēļ.
Omniva kurjers 3.50€ - 1-3 dienas
DPD Pickups punkts/pakomāts 2.90 € - 1-3 dienas
Omniva pakomāti 2.90€ - 1-3 dienas

 

6. Atgriešanas politika
6.1 Saņemot savu pasūtījumu lietotājam ir tiesības pārtraukt līguma ar interneta veikalu 14 dienu laikā bez attaisnojošā iemesla.  Atgriešanas forma ir pieejama www.hotlips.lv  mājas lapā.
6.2 Atgriežot preci, lietotājs ir atbildīgs par tās kvalitātes vai funkcionēšanas pasliktināšanos. Ja lietotājs vēlas, lai produkts strādātu atbilstoši, tad tas ir jālieto pēc norīkojuma.   
6.3 Ja vēlaties atgriezt preci, obligāti jāaizpilda atgriešanas forma, kuru var atrast www.hotlips.lv  mājas lapā un izsūtīt to uz e-pastu  [email protected], ne vēlāk kā 14 dienas pēc preces iegādes.
6.4 Lietotājam ir jāatgriež preces 14 dienu laikā no pieprasījuma pieteikšanas vai pierādīt, ka prece ir nodota loģistikas kompānijai minētā laika posmā.
6.5 Interneta veikals  www.hotlips.lv  saņemot atgriezto prece, nekavējoties atgriezīs lietotājam naudu (līdz 14 dienu laikā). Lietotājam ir jāsamaksā par transportēšanas izmaksām.

 


8. Force Majure
8.1 Interneta veikals www.hotlips.lv neatbild par kaitējumiem, kas ir radušies lietotājam preču piegādes kavējuma vai citu apstākļu, par kuriem www.hotlips.lv   neatbild, dēļ.  

 

9. Personīgo datu apstrāde
9.1 Ievadot savu personīgo informāciju interneta veikalā www.hotlips.lv ,lietotājs automātiski piekrīt savu datu nodošanai un apstrādāšanai, loģ­istikas partneriem, kas nodrošina piegādes pakalpojumus.

9.2 Interneta veikals www.hotlips.lv patur tiesības lietot lietotāja adresi reklāmas nolūkos.

9.3 Lietotājam ir tiesības apturēt savu personīgo datu izsūtīšanu un publicēšanu, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams preces piegādei.

9.4 Lietotāja personīgie dati var tikt nodoti tiešiem pasta sūtīšanas pakalpojumiem, gadījumā,  ja lietotājs ir devis atsevišķu piekrišanu interneta veikalam https://www.hotlips.lv/.

9.5 Pirkumi kas veikti caur banku tiks nosūtīti ar kodētiem datiem, tādā veidā nodrošinot lietotāja drošību un personīgo datu konfidenialitāti.

 

10. Sūdzību iesniegšanas kārtība
10.1 Interneta veikals www.hotlips.lv atbild uz lietotāju sūdzībām preces kvalitātes dēļ, kas ir iegādātas ne vēlāk kā pirms 2 gadiem.
10.2 Pārtrauciet lietot preci, ja esat pamanījuši defektu.
10.3 Par preču defektu labojumiem, lietotājs atsevišķi sarunā ar www.hotlips.lv. Labošanas jeb apmaiņas gadījuma, izdevumus sedz https://www.hotlips.lv/
10.4 Interneta veikals www.hotlips.lv  neatbild par defektiem un bojājumiem , kas radušies nepareizas lietošanas un\jeb glabāšanas rezultātā.
10.5 Gadījumā, ja esat ievērojuši defektu, lūdzam sazināties ar mums caur e- pastu: [email protected], norādot savu vārdu,telefona numuru, pasūtījuma nosaukumu un numuru, precīzi aprakstot situāciju.
10.6 Sūdzībām par preces kvalitāti un funkcionēšanas defektiem, jābūt iesniegtām ne vēlāk kā 2 mēnešu laikā, no kvalitātes jeb defekta ievērošanas.
10.7 Visas sūdzības tiks apstrādātas ne vēlāk kā 14 dienu laikā no sūdzības saņemšanas.
10.8 Lietotājam ir tiesības pieprasīt no interneta veikala www.hotlips.lv  cenas samazināšanu, kontrakta likvidēšanu jeb naudas atgriešanu, gadījumos ja interneta veikalam https://www.hotlips.lv/ neizdevās apmainīt preci, kurai bija konstatēts defekts, novērst radušos defektus jeb novērst defektus racionālā laikā, jeb gadījumā, kad lietotājs saskārās ar neērtībām. 

11. Lietotāja ties­ības vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (turpmāk - PTAC)
11.1 Gadījumā, ja interneta veikals www.hotlips.lv  atsakās pildīt lietotāja iesniegto sūdzību jeb lietotājs nepiekrīt ar interneta veikala www.hotlips.lv  pieņemto lēmumu un uzskata,ka viņa tiesības tika diskriminētas, lietotājam ir tiesības vērsties PTAC, vai tiesā. Rakstisku sūdzību lietotājs var aizpildīt pats, jeb viņa pilnvarotā persona.